به گروه اینترنتی جذاب و پر از اطلاعات و کتابهای جالب کتابهای رایگان فارسی خوش آمدید. از آرشیو ما در پایین صفحه نیز دیدن کنید

۱۳۹۳ اردیبهشت ۱۷, چهارشنبه

{خبرنامه کتابهای رایگان پارسی} Fwd: نمایشگاه گروهی نقاشی «نقایش» بر اساس مجموعه داستان «دیوارهای بلند گورستان شهر ما» - نوشته جواد عاطفه


نمایشگاه گروهی نقاشی «نقایش» بر اساس مجموعه داستان «دیوارهای بلند گورستان شهر ما» - نوشته جواد عاطفه - در گالری نگاه افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار بخش تجسمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این نمایشگاه با مدیریت هنری مونا خوش‌اقبال و ایده‌پردازی احسان فُکا و با حضور هنرمندانی چون حجت امانی، سعید احمدزاده، محمدرضا توکلی‌راد، فرشاد رضایی، شقایق شجائیان، هنگامه عابدین، زینب موحد، هومن نصیری، سارا نیروبخش و با همراهی موسیقی آنکیدو دارش و طراحی پوستر مهدی رایگانی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مجموعه داستان «دیوارهای بلند گورستان شهر ما» با 13 داستان کوتاه، دارای فضایی متأثر از مرگ و درباره‌ی مرگ است. مرگی رنگی، متفاوت و خاص. مرده‌ها و زنده‌ها در کنار هم زندگی می‌کنند و روزگار می‌گذرانند و در روزمرگی به مرگ می‌رسند و می‌میرند.

پیش‌تر از این نمایشگاه، بر اساس این مجموعه داستان؛ داستان «شب گرگ، یا این جاده لعنتی کی تمام می‌شود» و فیلم نیمه بلند «جاده مسدود است» به کارگردانی وحید حاجیلویی ساخته شده است که تاکنون 14 جایزه‌ی داخلی و بین‌المللی را از آن خود کرده است. و همچنین بر اساس داستان «آن مرد در باران آمد» هم یک انیمیشن 8 دقیقه‌ای در پاریس، توسط انیماتور جوان کوروش آتلی ساخته شده است.

نمایشگاه «نقایش» روز پنج‌شنبه، 18 اردیبهشت ماه در گالری نگاه به نشانی لواسان، ابتدای بلوار اصلی، خیابان شکوفه، خیابان نگار، انتهای کوچه گلزار، شماره 32 افتتاح می‌شود و تا 30 اردیبهشت از ساعت 17 تا 21 میزبان علاقه‌مندان به هنر نقاشی است.


----

--
اين نامه به دنبال عضو يت شمادرگروه كتابهاي رايگان فارسي ارسال شده است.
وبلاگ ما:
http://persianbooks2.blogspot.com
آدرس ارسال نامه:
persianebooks@googlegroups.com
برای قطع اشتراك :
persianebooks+unsubscribe@googlegroups.com
 
مطالب وكتابهاي مروج خشونت وتجزیه طلبی و تروریسم ،ضد دولتي وضدديني و کتب قابل خرید دربازاررسمی ایران و کتب چاپ خارج(مشمول کپی رایت) براي اين گروه ارسال نخواهد شد.
لطفا موقع ارسال نامه به گروه حتما این موارد را درنظر بگیرید و لطفا موضوع نامه را نيزبه طور كامل ذكر كنيد
و از نوشتن به رسم الخط فینگلیش پرهیز کنید.
http://groups.google.com/group/persianebooks?hl=en
 
برای کمک به ارتقاء فرهنگ کتابخوانی، نامه های گروه را براي دوستان كتابخوان خود بفرستیدواز آنها بخواهید که در گروه عضو شوند.
خبر خوان وبلاگ:
http://feeds.feedburner.com/ketabxaneh
آدرس گزیده مطالب جالب ديگر تارنماها:
http://persianbooks-harfha.blogspot.com
برای یافتن شرایط عمومی وپرسش و پاسخ ها از این آدرس استفاده کنید:
http://book-faqs.blogspot.com
---
‏این پیام را به خاطر این دریافت کردید که برای مبحثی در گروه «کتاب های رایگان پارسی» در Google Group ثبت‌نام شده‌اید.
جهت لغو اشتراک از این گروه و قطع دریافت ایمیل از آن، ایمیلی به persianebooks+unsubscribe@googlegroups.com ارسال کنید.
برای پست به این گروه، ایمیلی به persianebooks@googlegroups.com ارسال کنید.
از این گروه در http://groups.google.com/group/persianebooks بازدید کنید.
برای گزینه‌های بیشتر از https://groups.google.com/d/optout بازدید کنید.

هیچ نظری موجود نیست:

بايگانی وبلاگ