به گروه اینترنتی جذاب و پر از اطلاعات و کتابهای جالب کتابهای رایگان فارسی خوش آمدید. از آرشیو ما در پایین صفحه نیز دیدن کنید

۱۳۹۲ خرداد ۳, جمعه

{خبرنامه کتابهای رایگان پارسی} Fwd: دیگران عباس نعلبندیان منتشر شد«دیگرانِ عباس نعلبندیان» منتشر شد


اولین جلد از مجموعه کتاب‌های شناخت‌نامه عباس‌ نعلبندیان اول خرداد همزمان با سالمرگ این نویسنده در لندن منتشر شد.

 

اولین جلد از مجموعه پنج جلدی شناخت‌نامه‌ی عباس‌ نعلبندیان، نمایشنامه‌نویس، با عنوان «دیگرانِ عباس نعلبندیان» به تازگی توسط انتشارات H&S در لندن به چاپ رسید و روز چهارشنبه، اول خرداد، همزمان با سال‌مرگ این نمایشنامه‌نویس در لندن رونمایی شد.

این مجموعه توسط جواد عاطفه و عاطفه پاکبازنیا تألیف شده است و جلد اول آن با عنوان «دیگرانِ عباس نعلبندیان» شامل بیش از چهل مقاله از محمود دولت‌آبادی، رضا براهنی، جواد مجابی، محمدعلی سپانلو، آیدین آغداشلو، محمود استادمحمد، رضا قاسمی، یعقوب آژند، سهیل پارسا، ناصر زراعتی، فتح‌الله بی‌نیاز، منصور خلج، پرویز پورحسینی، عطاالله کوپال، مریم موحدیان، محسن آزرم، شهرام احمد‌زاده، حامد احمدی، حسين اصل عبداللهي، نیلوفر بیضایی، عاطفه پاکبازنیا، پرویز پورحسینی، روزبه حسینی، پرویز حضرتی، ستاره خرم‌زاده اصفهانی- کاظم شهبازی، رضا دادویی، مهسا دهقان‌پور، علیرضا رضایی، آزادی رضاییان مقدم، صدرالدین زاهد، ناصر زراعتی، شهلا زرلکی، حمید رضا شریف‌نیا، جواد عاطفه، سیروس علی‌نژاد، احسان فکا، جواد ماه‌زاده، ارشیا مشکلانی، مریم موحدیان، افسانه نوری، پری‌رُخ هاشمی و ... درباره‌ی زندگی و زمانه‌ی عباس نعلبندیان است.

رویکرد این شناخت‌نامه و مقالات این کتاب به نوعی، فراخوان دوباره‌خوانی آثار نعلبندیان است. جلد اول این مجموعه 490 صفحه دارد و باقی مجلدات مجموعه نیز حجمی در این حدود دارند و شامل اسناد، نامه‌ها، دست‌نوشته‌ها، تصاویر و عکس‌هایی از زندگی نعلبندیان، بخشی از شعرخوانی و وصیت‌نامه صوتی نعلبندیان هم قرار است به صورت ضمیمه در کنار کتاب‌های مجموعه در اختیار مخاطبان قرار بگیرند. هر جلد این شناخت‌نامه، عنوان مشخصی دارد. به این ترتیب شعرخوانی ضمیمه «شناخت‌نامه» و وصیت‌نامه ضمیمه «مرگ‌نامه» خواهد بود.

در ادامه انتشار کتاب‌های شناخت‌نامه نعلبندیان، مجموعه آثار او نیز با مقدمه و توضیح جواد عاطفه، توسط همین ناشر بازنشر خواهد شد که در میان آن‌ها چند اثر منتشرنشده از این نمایشنامه‌نویس نیز به چشم‌ می‌خورد.

همچنین قرار است سال آینده و در انتهای چاپ تمام آثار نعلبندیان، همایشی چند روزه در دانشگاه سواز لندن با عنوان «ادبیت و تئاتر آوانگارد ایران»‌ با نحوریت و موضوع عباس نعلبندیان برگزار شود.


«دیگرانِ عباس نعلبندیان» را می‌توانید از آمازون تهیه کنید
--
javad atefeh
http://javadeatefeh.blogfa.com

--
اين نامه به دنبال عضو يت شمادرگروه كتابهاي رايگان فارسي ارسال شده است.
وبلاگ ما:
http://persianbooks2.blogspot.com
آدرس ارسال نامه:
persianebooks@googlegroups.com
برای قطع اشتراك :
persianebooks+unsubscribe@googlegroups.com
 
مطالب وكتابهاي مروج خشونت وتجزیه طلبی و تروریسم ،ضد دولتي وضدديني و کتب قابل خرید دربازاررسمی ایران و کتب چاپ خارج(مشمول کپی رایت) براي اين گروه ارسال نخواهد شد.
لطفا موقع ارسال نامه به گروه حتما این موارد را درنظر بگیرید و لطفا موضوع نامه را نيزبه طور كامل ذكر كنيد
و از نوشتن به رسم الخط فینگلیش پرهیز کنید.
http://groups.google.com/group/persianebooks?hl=en
 
برای کمک به ارتقاء فرهنگ کتابخوانی، نامه های گروه را براي دوستان كتابخوان خود بفرستیدواز آنها بخواهید که در گروه عضو شوند.
خبر خوان وبلاگ:
http://feeds.feedburner.com/ketabxaneh
آدرس گزیده مطالب جالب ديگر تارنماها:
http://persianbooks-harfha.blogspot.com
برای یافتن شرایط عمومی وپرسش و پاسخ ها از این آدرس استفاده کنید:
http://book-faqs.blogspot.com
---
شما به این دلیل این پیام را دریافت کرده‌اید که در گروه Google Groups "کتاب های رایگان پارسی" مشترک شده‌اید.
برای لغو اشتراک در این گروه و قطع دریافت ایمیل از آن، ایمیلی به persianebooks و unsubscribe@googlegroups.com ارسال کنید.
جهت پست کردن مطلب به این گروه، ایمیلی به persianebooks@googlegroups.com ارسال کنید.
از این گروه در http://groups.google.com/group/persianebooks?hl=fa دیدن کنید.
برای گزینه‌های بیشتر، از https://groups.google.com/groups/opt_out دیدن کنید.
 
 

هیچ نظری موجود نیست:

بايگانی وبلاگ